אודותינו

זה הסיפור עלינו

זה הסיפור עלינו

למה פתחנו את Travel Club?

פתחנו את Travel Club מתוך אהבה עמוקה לטיולים ולגילוי העולם. רצינו ליצור מקום אחד מרוכז שבו מטיילים מכל רחבי ישראל יוכלו למצוא את כל המידע והכלים שהם צריכים לתכנון טיולים מושלמים בכל רחבי העולם.

המטרה שלנו היא להפוך את תכנון הטיול לחוויה קלה, נוחה ומרתקת, תוך מתן מידע מקיף, שירותים ייחודיים, וחוויה קהילתית תוססת. אנו מאמינים שטיולים הם דרך מצוינת להרחיב אופקים, ללמוד על תרבויות חדשות, וליצור זיכרונות בלתי נשכחים.

הנה כמה מהסיבות הספציפיות שבגללן פתחנו את Travel Club:

  • להנגיש מידע מקיף ומהימן: רצינו ליצור מקור אחד מרוכז שבו מטיילים יוכלו למצוא מידע מדויק ומפורט על יעדים, אטרקציות, מקומות לינה, תחבורה ועוד.
  • לספק טיפים ותובנות ייחודיות: רצינו לשתף את הידע והניסיון שלנו עם מטיילים אחרים, ולספק להם טיפים ותובנות ייחודיות שיעזרו להם לתכנן טיולים מושלמים.
  • ליצור קהילה תומכת: רצינו ליצור קהילה תוססת של מטיילים שיוכלו לחלוק חוויות, להמליץ זה לזה על יעדים, ולעזור אחד לשני בתכנון הטיולים.
  • להציע שירותים ייחודיים: רצינו להציע למטיילים מגוון שירותים ייחודיים, כגון הנחות ומבצעים, פורום טיולים, וערוץ יוטיוב מרתק.
  • להפוך את תכנון הטיול לחוויה: רצינו להפוך את תכנון הטיול לחוויה קלה, נוחה ומרתקת, שתגרום למטיילים להתלהב ולהתרגש מהטיול שלהם עוד לפני שהוא מתחיל.

אנו מאמינים ש-Travel Club הוא המקום המושלם עבור כל מי שאוהב לטייל ולגלות את העולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו וליהנות מחוויה ייחודית ומעשירה!

דילוג לתוכן